Dom dla Twoich oc!


  Panie i Panowie...Atticus Skye!

  Share
  avatar
  (un)loveable

  Liczba postów : 3
  Join date : 16/04/2014

  Panie i Panowie...Atticus Skye!

  Pisanie by (un)loveable on Sro Kwi 16, 2014 7:25 pm

  Imię: Atticus
  Nazwisko: Skye
  Wiek: 13
  Data urodzenia: 1 czerwca
  Status krwi: czysta krew
  Rodzeństwo: 3 młodsze siostry i 3 młodszych braci
  Wzrost: 160 cm
  Waga: 40kg
  Dom: Gryffindor
  Rok: pierwszy
  Quidditch: szukający
  Najlepszy przedmiot: zaklęcia
  Najgorszy przedmiot: starożytne runy
  Zajęcia nieobowiązkowe: wróżbiarstwo
  Posiadane zwierzę: brak
  Różdżka: Wiśnia 15 i 1/2 cali długości, jedna z najnowszych różdżek, niedawno wynaleziona (ukradziona)
  Patronus: Smok trzygłowy
  Boggart: lęk wysokości
  Osobowość: Atticus jest bardzo przebiegły, a także sprytny i pomysłowy, co często wykorzystuje podczas kradzieży. Uwielbia sztuczki i różne psikusy. Nienawidzi nudy, kocha ryzyko i niebezpieczeństwo. Często zachowuje się jak rozkapryszone dziecko lub prowokująco (potrzeba bycia w centrum uwagi/zauważonym). Ma krótki temperament, wdaje się w bójki z innymi domami. Lubi zgrywać kozaka, który się niczym nie przejmuje (choć jest to kwestia zgodna jeśli chodzi o oceny). Najbardziej w świecie kocha swoje rodzeństwo, o które dba jak najlepiej. Jest bardzo opiekuńczy wobec ludzi, na których mu zależy. Nie ocenia po pozorach, liczy sie dla niego wnętrze.
  Wygląd: Atticus ma bujną czuprynę w kolorze jasnego miodu, oraz długą grzywę zasłaniającą całe jego piegowate czoło (w zasadzie cały pokryty jest piegami. CAŁY.) Ma bladoniebieskie oczy i dużo blizn na twarzy (niedużych aczkolwiek), zdobytych podczas dni spędzonych na ulicy lub podczas zajmowania się smokami. Od połowy klatki piersiowej widnieje na jego skórze tatuaż, prowadzący przez szyję aż do głowy, w kształcie wyjących się róż i pnączy. Nosi srebrzystą bransoletę złożoną z trzech pierścieni - jest to jego jedyna pamiątka po ojcu. SPOILER: tak naprawdę jest to jedno z Insygni Śmierci.
  Trivia: w przyszłości zamierza zajmowac się smokami; Atticus nie ma żadnych przyjaciół poza gryfonką z jego roku - Arlettą Coldheart i Zacharym Brook'iem.
  Osobiste cytaty: "Zobacz Arl, ta otchłań jest jeszcze głębsza niż dziura po twoim mózgu!". "Nas, gryfonów, trzyma razem przyjaźń, a nie śluz jak was - ślizgonów." "Tknij moją siostrę, a będzie to ostatni ruch twojej ręki."
  Bio: Atticus urodził się w ubogiej rodzinie czarodziejów, będąc najstarszym z rodzeństwa. Jego matka zmarła, rodząc szóste dziecko. Gdy Atticus skończył 10 lat, ojciec zostawił ich na ulicy, dając mu bransoletę jaką jedyną pamiątkę. Atticus, by nakarmić siebie i braci/siostry musiał kraść i samemu nauczyć się magii. Ostatecznie znalazł stałą prace pomocnika w Klubie Smoków, co zapewniło dom jego rodzinie. Gdy Harry Potter zaprosił go do Hogwartu, Atticus przyjął propozycję, z nadzieją, ze gdy ukończy szkołę, bedzie w stanie zapewnić lepszy byt swojemu rodzeństwu.

   Obecny czas to Sro Sty 16, 2019 3:53 pm