Dom dla Twoich oc!


  Marshall Lee

  Share
  avatar
  Akebosh!

  Liczba postów : 2
  Join date : 12/05/2013
  Age : 22

  Marshall Lee

  Pisanie by Akebosh! on Pią Sie 09, 2013 1:21 pm

  Imię:Marshall
  Nazwisko: Lee (jedna z najstarszych i najbogatszych czarodziejskich rodzin; teraz już nie jest wyłącznie czystej krwi)
  Wiek: 13
  Data urodzenia: 21 stycznia
  Status krwi: pół-krew
  Rodzeństwo: bliźniak Dimitri
  Wzrost: 165cm
  Waga: 50kg
  Dom: Ravenclaw
  Rok: pierwszy
  Quidditch: pałkarz 1#
  Najlepszy przedmiot: Zaklęcia
  Najgorszy przedmiot: Astronomia
  Zajęcia nieobowiązkowe: Wróżbiarstwo
  Posiadane zwierzę: rudy kot Pazur
  Różdżka: 12 cali, cis, giętka, łza Feniksa
  Patronus: ważka
  Boggart: jego matka
  Osobowość: samolubny, pewny siebie, dumny i arogancki, szuka zaczepki, nigdy się nie poddaje, lubi wyzwania, ma silną potrzebę odkrywania nowych rzeczy,miejsc,czegokolwiek;dobry w manipulacji
  Wygląd:
  Trivia: zaraz za Benjamin'em Faith, Marshall jest najlepszym uczniem w Hogwarcie, z największa liczbą osiągnięć i zasług; lubi się popisywać i być w centrum uwagi, niektórzy mówią że naśladuje Benjamina; wybitny w sporcie jak i w nauce a także sprawach miłosnych (choć jego związki nigdy nie trwają długo)
  Osobiste cytaty:
  Bio:Przed rozpoczęciem nauki w Hogwarcie Marshall mieszkał wraz z bratem i ojcem w DeathCity (czyli najstarszym mieście czarodziejów). Ich ojciec był czystej krwi czarodziejem ale pobrał się z mugolką, co zakończyło jej przepływ (matka zmarła przy porodzie). Dimitri nie ma nic przeciwko swojej pół-krwi w przeciwieństwie do Marshalla, który nie toleruje mugolów. Mimo swoich wysokich ambicji i typowej dla Slytherinu niechęci do niemagicznych ludzi, Tiara przydzieliła go do Raveclaw, z powodu jego nigdy nie zaspokojonej potrzeby odkrywania i nauki, a także przenikliwości. Marshall otacza się dużą ilością zwolenników i fanów, choć jego najbliższymi przyjaciółmi są Kasper Crawford i Caius Faith. SPOILER:zostanie śmierciożercą.

   Obecny czas to Sro Sty 16, 2019 5:10 pm