Dom dla Twoich oc!


  Phoenix Badd

  Share
  avatar
  kisiel

  Liczba postów : 2
  Join date : 04/05/2013
  Age : 20
  Skąd : Szczecin

  Phoenix Badd

  Pisanie by kisiel on Nie Maj 05, 2013 7:25 pm

  Imię: Phoenix ('Nick')
  Nazwisko: Badd
  Wiek: 13
  Data urodzenia: 15 grudnia
  Status krwi: czysta krew
  Rodzeństwo: młodsza o rok siostra Eva
  Wzrost: 165 cm
  Waga: 55 kg
  Dom: Slytherin
  Rok: pierwszy
  Quidditch: ---
  Najlepszy przedmiot: Obrona przed czarną magią
  Najgorszy przedmiot: Zielarstwo
  Zajęcia nieobowiązkowe: Wróżbiarstwo
  Posiadane zwierzę: szlachetny puchacz Eleonora
  Różdżka: włos z głowy wili, 12 cali, wierzba
  Patronus: królik polarny
  Boggart: Phoenix zamieniający się w śmierciożercę
  Osobowość: ambitny, hipokryta, uparty, sprytny, najpierw działa potem myśli, sadysta, zimny, silny psychicznie, zaczepny
  Wygląd:
  Trivia: jego marzeniem jest pracować w Departamencie Magii a przedtem zostać prefektem naczelnym; lubi robić głupie żarty; surowo przestrzega zasad - w pierwszej klasie był kapusiem.
  - przyjaźni się z William'em Arthurson'em i Benjaminem Faith. Jego siostra zakolegowała się z Seth'em ale on osobiście za nim nie przepada, mimo wspólnych zainteresowań, ponieważ uważa go za rywala odkąd należą do innych domów.
  Osobiste cytaty: "Nie jestem niczyim wyjściem awaryjnym! Nie chcę być taki jak ty czy oni, tato! Będę sobą - zaakceptuj to albo mnie zabij." ; "Czasami ciężko się żyje w skórze człowieka. Mógłbym być takim, o ,puchaczem"
  Bio: Phoenix urodził się w rodzinie czystej krwi, a jego rodzice należą do rebelii śmierciożerców. Chcą, żeby syn pomógł im odzyskać siłę, ale on sam nie chce mieć nic wspólnego z czarną magią i poplecznikami Sami-Wiecie-Kogo. Przed nauką w Hogwarcie został już uczony zaklęć (co widać po śladach pod bandażami na lewej dłoni) więc gdy rozpoczął semestr wychodził poza grupę. Gdy rozpoczął drugi rok jego młodsza siostra zaczęła uczęszczać do szkoły. Jej wierzenie że w każdym kryje sie dobro i generalna słabość i nieprzystosowanie do życia czarodzieja zaowocowała dołączeniem przez nią do Hufflepuffu.

   Obecny czas to Sro Sty 16, 2019 4:03 pm