Dom dla Twoich oc!


  Seth Hawthorne

  Share
  avatar
  Singiel
  Admin

  Liczba postów : 7
  Join date : 04/05/2013

  Seth Hawthorne

  Pisanie by Singiel on Sob Maj 04, 2013 5:08 pm

  Możecie się na mnie wzorować, jeśli chcecie ;d

  Imię: Seth
  Nazwisko: Hawthorne
  Wiek: 13
  Urodzony: 21 lutego
  Status krwi: mugol
  Rodzeństwo: brak
  Wzrost: 175cm
  Waga: 63kg
  Dom: Hufflepuff
  Rok: pierwszy
  Quidditch: próbował się dostać do drużyny, ale zawiódł (a naprawdę kocha tą grę)
  Najlepszy przedmiot: Eliksiry
  Najgorszy przedmiot: Latanie
  Zajęcia nieobowiązkowe: Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami
  Posiadane zwierzę: czarny kot Piekiełko (przynosi pecha..)
  Różdżka: wiśnia, smocze serce, 14 cali, sztywna
  Patronus: niedźwiedź
  Boggart: martwe bliskie osoby
  Osobowość: miły, lojalny, uczciwy, nieśmiały, niepewny siebie, cały czas wygląda jakby miał się rozpłakać, bardzo ciekawski, nieostrożny, ciamajda, troszkę głupkowaty, nieogarnięty, empatyczny, bystry, ma słabą pamięć
  Wygląd:
  Trivia: ma niespotykane (nie)szczęście zawsze znajdywać się w złym miejscu i w złym czasie; pełen ukrytych talentów takich jak szycie, żąglowanie, ..
  Osobiste cytaty: "Gdy kogoś kochamy, czujemy, że nasze działania są egoistyczne."; "Są na tym świecie ludzie, którzy lubią samotność. Ale nie ma nikogo, kto mógłby tę samotność znieść."
  Rozpoznawcze bio: urodzony w Londynie wiódł spokojne życie jako jedyne dziecko mugolskiej rodziny Hawthorne. Generalnie był normalnym dzieckiem, a jedyną dziwną rzeczą było to,  że brał udział w wielu wypadkach, a z większości z nich wychodził bez szwanku (..) Gdy rozpoczął naukę w Hogwarcie od razu zyskał wiele znajomości, gdyż jest on łatwy do polubienia. Jego najbliższą przyjaciółką stała się Puchona, o rok starsza, Susan Silverheart. Od razu zaczął on dażyć ją uczuciem, lecz bez wzajemności. Seth przypomina jej brata, którego zostawiła w domu i traktuje młodego Puchona jedynie jak młodsze rodzeństwo. Poza pozytywnymi, dorobił się również negatywnych relacji. Seth w mgnieniu oka stał się celem prześladowców i popychadłem prawie całego Slytherinu. Nie mogąc sobie z tym poradzić przeistacza on zwykle docinki w żart albo praktykuje technikę "hit&run". Kpiny ustają jedynie, gdy w pobliżu znajduje się William Arthurson, mugol przynależny do Slytherinu, przed którym wszyscy czują respekt. Gdy przypadkiem zażartowali oni sobie z niemagicznych ludzi, gdy był on w pobliżu po krótkiej konfrontacji drwiny na zawsze ucichły. Seth, przekonany że William stanął w jego obronie, stara się z nim zaprzyjaźnić i widzi w nim wzór. Nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo się myli. William wzdryga się nie tylko od związków międzyludzkich, ale ogólnie od kontaktu. Jednak po jakimś czasie udaje im się zaprzyjaźnić "Są takie wydarzenia, które – przeżyte wspólnie – muszą się zakończyć przyjaźnią.." choć William tego nie okazuje i nigdy się do tego nie przyzna.

   Obecny czas to Sro Sty 16, 2019 4:00 pm